מזרונים אורטופדיים הינם אחד הפתרונות לכאבי גב . מזרן אורטופדי בנוי ומיוצר בצורה מיוחדת ומחומרים ייחודיים שיכולים לתרום ולסייע בשמירה על גוף האדם ובמיוחד על סדר החוליות של עמוד השדרה, דבר שצריכים לשמור עליו כי אחרת יגרום לבעייה בגב ותזוזה של החוליות וכתוצאה נזק בלתי הפיך.

כמו שידוע לכולם שינה איכותית משפיעה לטובה על הבריאות ושינה לא נוחה ולא איכותית יכולה להשפיע שלילית על בריאותנו, לכן כאשר אתם ישנים שנת לילה ארוכה וטובה, קמים בבוקר בלי כאבים והיום שלכם יהיה יותר יפה ונעים. אך אם השינה לא נוחה והמזרנים באיכות נמוכה, היום שלכם ייראה הרבה פחות טוב כאשר אתם מתהפכים כל הלילה על מזרנים לא נוחים בנסיון לישון אתם מוצאים את עצמכם עצבניים כל היום, חלשים יותר עם יכולת נמוכה יותר להתרכז. כך שאם אתם רוצים להנות משינה ארוכה ומושלמת לילה לאחר לילה כדאי להשקיע בקנייה של רהיטים ומזרנים איכותיים ונוחים.

רופאי גב ועצמות ממליצים לרכוש מזרנים אורטופדיים, כדי לחסוך כאבים וטיפולים מכאיבים לגב ולצוואר. כולנו חושבים על החדר המושלם שיהיה לנו , המיטה הארון הצבע ממה עשויה המיטה וכו'… אך מה שהכי חשוב זה המזרון, וחשוב לחפש מזרן אורטופדי, לפעמים עולה קצת יותר כסף אבל יחסוך הרבה כאבי גב וצוואר בעתיד ויכול לשמור על בריאותנו ונוחיותנו.

ישנן הרבה חברות של מזרנים אורטופדיים בישראל שכולם מספקים שירות באיכות מעולה והמוצרים מבוקרים ומורשים ע"י משרד הבריאות ורופאי גב וצוואר . חברות אלו הם :

 •  עמינח – יצרנית המזרונים האורטופדיים והרהיטים המובילה בישראל. במזרני עמינח תמצאו את ה"מרכז הבריאותי plus " , המונע את שקיעת המזרן בשליש המרכזי והתוצאה היא תמיכה נכונה ושמירה על תנוחתו הטבעית של עמוד השדרה. כל מוצרי עמינח מומלצים על ידי אגודת הכירופרקטורים הישראלית –  ICS  – המומחים לבריאות הגב. ובעלי תו תקן ישראלי.
 •  סימונס- הרשת המובילה בתחום השינה. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים כגון: מזרונים אורטופדיים, מערכות שינה,חדרי שינה, ספות, ועוד. חברת סימונס שמה לה למטרה לשפר את איכות השינה של אנשים ברחבי העולם
 • גומאוויר רהיטים – חברה למזרונים אורטופדיים המיוצרים בישראל על יד מפעלי גומאויר כפר סבא, מזרוני החברה הינם באיכות מעולה מבחינה אורטופדית ורפואית והן מאושרות ע"י רופאים מומחים ומשרד הבריאות .
 • פסגת השינה- פסגת השינה מתמחה במתן פתרונות ויעוץ מתחום השינה וכן מזרנים .
 •  המזרונאים- המזרונאים מספקת ומציעה מבחר מרשים של מערכות שינה, מזרונים אורטופדיים, כריות ואביזרים נלווים לחדר
 • ד'אורסיי- בדאורסיי תמצאו עולם שינה נרחב: מזרנים מהחברות המובילות בארץ , ספות נוער בגדלים ועיצובים של כל החברות המובילות, והכל אורטופדי ומאושר
 • מזרוני קיסריה – חברת מזרוני קיסריה, המפעל לייצור מיטות, מזרונים אורטופדיים העונים לדרישות השוק, ועומדים בקריטריונים של רפואת וטיפולי גב וצוואר ובאישור משרד הבריאות.
 •  רהיטי לובלינר- רהיטי לובלינר" הוא העסק הוותיק ביותר בישראל בשיווק מזרונים אורטופדיים
 •  קינג דויד- מפעל קינג דויד מגוון רחב של סוגי מזרונים אורטופדיים, בסיסים, ראשי מיטה וכריות עם אפשרויות גימור ויתרונות מקצועיים
 •  Ellita living- Ellita living הרשת המובילה בפרטי ריהוט יוקרתיים ממיטב המעצבים המובילים בעולם. מגוון רחב של רהיטים: במיוחד מזרונים אורטופדיים.
 •   הולנדיה- מפתחת,מייצרת ומשווקת מזרונים אורטופדיים כאשר היא יוצרת שיפור משמעותי באיכות השינה ובסטנדרטים של איכות החיים.