פטרת הציפורניים היא סוג של זיהום פטרייתי הפוגע בציפורניים. פטרת הציפורניים הינה למעשה מהווה כחמישית מבעיות הציפורניים בבני האדם.
מחלה זו פוגעות הן באצבעות הידיים והן באצבעות הרגליים. שיעור ההדבקות בפטרת הציםורניים גבוה מאד בקרב האוכלוסיה הבוגרת יותר.
המחלה פוגעת הן בבני אדם והן בבעלי חיים אחרים.

קיימים מספר דרכים לטפל בפטרת הציפורניים. בנוסף לטיפול רפואי קיימים גם מגוון רחב של "תרופות סבתא" שונות כגון להשרות את הציפורניים במי מלח.
הטיפול הרפואי המקצועי מתחיל ברוב המקרים בבחינת מעבדה של חלקיקי ציפורן שנלקחו מהאדם החשוד כנגוע.
בנוסף לכך יש מספר גדול של לקים רפואיים ששמים על הציפורניים שאמורים להשיג הצלחה, וכמו כן תרופות הניתנות למטופלים לנטילה בדרכים שונות. שיטות נוספות כוללות המסה של הציפורן בדרכים שונות או אף עקירתה. מעבר לשיטות טיפול קלאסיות אלו, בשנים האחרונות עלה קרנו של פתרון חדשני אחר: טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר.
מכשיר הלייזר מאפשר חדירה לעומק הציפורן ופגיעה בפטריות עצמן תוך מספר מועט של טיפולים. השיטה הזאת הוכיחה את עצמה באמצעות ניסויים קליניים שונים שנערכו על מנת לבדוק את יעילותה.

פטרת ציפורניים בלייזר השוואת מחירים

פטרת ציפורניים לייזר – קיימות היום בארץ מספר גדול של קליניקות שמציעות טיפול בפטרת הציפורניים באמצעות הפתרון החדשני של לייזר. חשוב לעשות השוואה בשביל לבדוק ולהבין איזה קליניקה הכי טובה עבורך, שכן מדובר בפרוצדורה רפואית לכל דבר.

ישנם מספר דרכים לעשות את זה, דרך אחת היא להתקשר למספר קליניקות ולבדוק מי הכי מתאימה עבורך, דרך שניה היא לקרוא מה אומרים עליהם באינטרנט ומה הם אומרים באתר הראשי. דרך נוספת היא לשאול מכרים שהתנסו בטיפול להמלצות.
אך קיימת דרך נוספת פשוטה ומהירה יותר.
אם אתה מתעניין בטיפול בפטרת הציפורניים בלייזר, תוכל להשאיר פרטים באתרנו פטרת ציפורניים ואנו נדאג שהרופאים והקליניקות המקצועיים ביותר יצרו איתך קשר ויציעו לך את שירותיהם.

* הטקסט אינו נכתב על ידי איש מקצוע רפואי והוא אינו מהווה אסמכתא רפואית או ייעוץ רפואי בשום פנים ואופן. אם ברצונך במידע רפואי אודות המחלה או המקרה הספציפי שלך, פנה לאיש מקצוע.