יש לכם בעיות גב? לא מצליכים לשון בלילה כי הגב כואב לכם? יכול להיות שההליכה שלכם לא נכונה ואתם צריכים מדרסים.
היום יש יותר מודעות לנושא המדרסים, אנשים מבינים שהליכה נכונה יכולה למנוע המון כאבי גב והמון כאבים מיותרים.

מה הם מדרסים?

בשביל כל אותם אנשים שעדיין לא מכירים את התחום של המדרסים ומעולם לא היו זקוקים להם בפוסט זה אסביר שאין שום הבדל משמעותי בין מדרסים לילד ומדרסים למבוגר, הם זההים כמעט לחלוטין. המדרס מעניק תמיכה לנעל בזמן ההליכה, הוא מעניק תמיכה מעולה לכף הרגל שבתוך הנעל ומונע תזוזות של הרגל בתוך הנעל, כך בעצם המדרסים עוזרים לנו בצמצום כאבי הגב שיש לנו.  איכות הדריכה של הרגל על הקרקע משפיעה על שלד העצמות כולו, כאשר הילד מפתח דפוס הליכה לא נכון יש לטפל בכל כבר בשלבים מוקדמים. שינויים בזוויות בהן מניח האדם את כף הרגל על הקרקע משמעותיים מאוד לחלוקת עומס משקל הגוף בין עמוד השדרה, הירכיים והברכיים.

יש אנשים שהמדרסים שינו להם את החיים, ללא מדרסים הרגל הרבה יותר משוחררת ורופפת וכך בעצם יש פחות שיווי משקל, הדבר הזה גורם לנו להרבה כאבי גב. אנשים היו הולכים ללא מדרסים ולא מבינים למה כואב להם הגב. לאחר מכן הם גילו את המדרסים והחליטו לתת לזה צ'אנס. את התוצאה של המדרסים לא רואים מייד אלא לאחר מספר שבועות ולפעמים לאחר חודשים. אבל עבור אותם אנשים שסבלו שנים מכאבי גב זה ברכה ושינוי משמעותי בחיי היום יום.
בחנויות האורתופדיה שונות ברחבי הארץ תוכלו למצוא כיום כמה הרבה סוגים של מדרסים המתאימים לסוגים שונים של אנשים במשקלים שונים, ישנם מדרסים שמיועדים לשמירה על יציבה מאוזנת זהו מדרס עבה יותר , מדרסים שמיועדים לספיגת זעזועים המשולב עם מערכת תמיכה, מדרסים שנותנים מענה לבעיות מיוחדות כמו בעיות גב כאבי רגלים וכדומה. רק רופא או פיזיותרפיסט מומחה יוכלו להתאים בעבורכם את המדרסים זו לא עבודה שכל מוכר נעלים יכול לעשות, התאמה של מדרסים חייבית להיות מול איש מקצוע. נציין כי ילדים שעוסקים בספורט זקוקים למדרסים מיוחדים גם כן. המאמץ הרב שמופעל על כפות הרגליים שלהם מעורר את הצורך בתמיכה הנוספת שמציעים המדרסים.

מרחבי הרשת:

השכרת רכב – עם שלמה סיקסט

רכב למכירה – בחרו לכם רכב חדש מתוך צי עצום של כלי רכב

מכונת קפה מקצועית – חובה במשרד שלך

טיולי משפחות וטיול מאורגן לסין – חוויה לכל המשפחה!

מכונת קפה ביתית – חוויית קפה מנצחת