סובלים מכאבי צוואר? אתם לא לבד! אחוז גדול מהאנשים סובל במהלך חייו מכאבי צוואר שמשפיעים בין היתר על התפקוד של הידיים. בין שלל הטיפולים לכאבי צוואר אפשר למצוא גם שימוש במזרן מגנטי ובכרית מגנטית.

מה מאפיין כאבי צוואר

כאבי צוואר הם תופעה ידועה שיכולה להיות לה סיבות רבות ובהן מתח ניכר בשרירי הצוואר בגלל שעות עבודה רבות מול המחשב או נהיגה ממושכת. לכן מומלץ מאוד לבצע כל שעה הפסקה, לעשות תרגילים ולשחרר את הצוואר. ברוב המקרים הכאב רק מפריע, ויש מגוון טיפולים שיכולים לעזור ולהקל. אך שימו לב במידה וירידה בכוח הזרועות או תחושת נימול בזרועות – זה עלול להיות חמור בהרבה ומצריך לפנות לרופא. טיפולים טבעיים לכאבי צוואר בהחלט יכולים לעזור כמו שינה על מזרן מגנטי וכרית מגנטית.

ממה נגרמים כאבי צוואר?

בצוואר יש כמה מערכות: עמוד השדרה – ובו חוליות, דיסקים בין־חולייתיות, חוט השדרה ועצבים היוצאים ממנו – שרירים, גידים ורצועות. כל האיברים האלה עלולים להפגע ולגרום לכאבים כמו:

1. מתיחת שריר בצורה חזקה מדי. עומס־יתר כזה עלול להיווצר, למשל, מעבודה מול מחשב או נהיגה.

2. פגיעה במפרקים בין החוליות של עמוד השדרה.

3. פריצת דיסק צווארי. פגיעה מהסוג הזה עלולה לגרום ללחץ על עצב תחושתי ולכאבים עזים.

טיפול לכאבי צוואר באמצעות מזרן אורטופדי מגנטי

אחד הטיפולים שיכולים מאוד לעזור ולהקל לאנשים הסובלים מבעיות של צוואר זה שינה על מזרן מגנטי. מזרונים אורטופדיים מגנטיים מספקים תמיכה אורטופדית לחוליות, לשרירים, לגב וולצוואר. המטרה של המזרן הוא להקל באופן משמעותי על הכאבים. מזרון אורטופדי מגנטי הוא מזרון מומלץ לאנשים הסובלים מבעיות כאב וצוואר בפרט.. מזרון זה מושתת על העיקרון של השיטה המגנטותרפית. באמצעות שיטה זו המזרן מחזיר לגוף את ההשפעה החיובית של השדה המגנטי הטבעי ומסייעים לו לחדש ולחזק את התאים החיוניים.  השדה המגנטי שבתוך המזרן מסייעים בהקלה על בעיות בריאותיות. השינה על מזרן מגנטי מגבירה את אספקת הדם בגוף ומעלה את רמות החמצן בדם בכל חלקי הגוף, דבר המחזק את המערכת החיסונית של הגוף. כאשר אנחנו ישנים על מזרן המתאים עבורנו ומעניק תמיכה מקסימלית לצוואר ולגב ככה גם נרגיש טוב יותר במהלך היום שלנו בעבודה.

טיפול לכאבי צוואר באמצעות כרית מגנטית

כרית מגנטית היא דרך להקל על הכאבי הצוואר. בשונה ממזרן מגנטי שהוא עובד על כל הגוף. הכרית המגנטית יכולה לסייע במיוחד לאנשים הסובלים מבעיות שינה, שינה קלה, נחירות,כאבי צוואר, כתפיים ושכמות.
כרית מגנטית יכולה להגיע מלטקס או מויסקו.
לטקס זה סוג של גומי המופק משרף עץ' הקאצו'. מרקמו של הלטקס רך, נעים ואלאסטי.
תכונת הרכות והאלאסטיות הטבעית הידועה של הלטקס מפורסמת והופכת אותו לאחד מהמרכיבים החשובים בעולם השינה. 
ויסקו זהרגיש לטמפרטורה המשנה את מצב הצבירה שלו בהתאם לחום הגוף, דבר המעניק תמיכה מקסימלית לראש ולצוואר