תקופת גיל המעבר אורכת בין שנתיים לעשר שנים ולרב מגיעה בסביבות גיל ה- 50. גיל המעבר אינו פוסח על אף גבר ואישה, הוא משאיר את חותמו על כל גוף. יש אנשים אשר גופם מגיב בצורה דומיננטית יותר ומלווה בתופעות פיזיות, הורמונאליות כאלה ואחרות, ויש בצורה קלה יותר. אולם בשורה התחתונה הגוף עובר תהליך מסוים, הוא אינו כמו תמול שלשום ולכן יש להיות קשובים לו היטב ולהכינו מבעוד מועד. כאשר גיל המעבר יגיע הן מערכת החיסון, הן הגוף בכללותו והן הנפש ידעו כיצד להתמודד איתו בצורה הנכונה, הבריאה והטובה ביותר.

אחד התסמינים המובהקים והמורגשים ביותר בגיל המעבר הוא כאבים למינם, כאבי גב, פרקים, רגליים. השאלה המתבקשת היא כיצד ניתן להקל על כאבי גיל המעבר? איזה טיפול בכאבי גיל המעבר הוא הנכון, האפקטיבי והמוצלח ביותר, שיסייע לגוף בהתמודדות עם המצב החדש?

עובדה ידועה היא שתזונה מבוקרת, מאוזנת, עשירה בכל אבות המזון בכלל ובמינראלים וויטמינים בפרט, שומרת הן על מערכת החיסון והן על גוף בריא וחזק. הפועל היוצא מכך הוא הכנת הגוף בכללו להתמודדות עם טיפול בכאבי גיל המעבר.

יחד עם זאת גם אלו המקפידים על תזונה נכונה אינם מקבלים את המינון המינימאלי של וויטמינים ומינראלים להם זקוק הגוף, קל וחומר אילו שאינם מקפידים דיו על תפריט אוכל נכון. לפיכך יש צורך לעיתים לקחת מולטי ויטמין.

מולטי ויטמין נועד לפתור את בעיית החוסר ברכיבי התזונה ואת התופעות המגיעות בעקבות כך. יתרה מזו ישנו מולטי ויטמין המותאם בדיוק לצרכים הגופניים הן של גברים והן של נשים הנמצאים בגיל המעבר. את תוסף התזונה הזה ניתן לרכוש בכל בית מרקחת ללא מרשם רופא. אולם יחד עם זאת מומלץ להתייעץ עם רופא ולערוך בדיקות דם קודם לכן כדי לדעת בדיוק מה חסר בגוף.

כמו שמכינים את הרכב לקראת החורף כדי שיעבור את התקופה הזו בשלום ובבטחה, כך הכנת הגוף בעזרת מולטי ויטמין תקל על טיפול בכאבי גיל המעבר ותכין את כל מערכות הגוף לתקופה זו.